بلاگ مجموعه مطالب

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

گابریل بونور «کوکو» شانل؛ مؤسس برند شانل، یک طراح مد برجسته فرانسوی بود که ویژگی شاخص طراحی‌هایش، سادگی در عین لوکس و گران‌قیمت بودن است. او یکی از چهره‌های شاخص قرن بیستم و تنها طراح مدی بود که در مجله تایم جزء فهرست 100 نفری تأثیرگذارترین افراد دنیا نام برده شد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

چمدان های قدیمی را دور نریزید

سفر رفتن آنقدر کار جالب و دوست داشتنی در زندگی است که حتی لوازم آنها هم روزی می توانند به اشیا دوست داشتنی تری در زندگی ما تبدیل شوند. کافیست سری به انبار خانه تان بزنید و یا بروید و در انباری های پدر بزرگ و مادربزرگتان اشیا قدیمی را زیر و رو کنید. بدون شک یکی از اشیا دوست داشتنی که پیدا می کنید چمدان است!
با الی گشت همراه باشید تا با هم نگاهی به چمدان های قدیمی که حالا کاربرد جالب و جدیدی برای خودشان دارند بیاندازیم.

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

پروژه های برجسته: وقتی صحبت از طراحی ویلا در بستر یک منطقه ی کوهستانی با اقلیم سرد و خشک و چشم انداز های متنوع به میان می آید، آنچه حائز اهمیت می شود، استفاده مطلوب از پتانسیل های بستر سایت و توجه به محدودیت ها و ظرافت های خاص در طراحی بنا می باشد. ویلای کوهپایه در لواسان به معماری جلال دادور و ژوبین دلاوریان ازدفتر معماری لاین یکی از همین طراحی های برجسته و منحصر به فرد می باشد که امروز در آرین پاژ به آن سری می زنیم با ما همراه باشید.

ارسال پیام

خبرنامه

عضویت درخبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد و ارسال نمایید.